נִתְקַלֵּף – ערכת קלפי תמונות להורדה חינמית

ליצירת חיבורים בחשיבה אינטואיטיבית, לפיתוח מודעות ושיח ביצירתיות והנאה.

למה יצרתי את הערכה הזו?

לכבוד יום הולדתי השלושים ואחרי כמה חודשים שבהם פיתחתי את הדימויים החזותיים שלי ואת החשיבה היצירתית בתהליך שכיניתי דרךהאמן365 – ביקשתי לי אפיק לסיכום חוויות אלו.

תמיד רציתי ערכת קלפי תמונות – בלימודיי ובכלל פגשתי דרכים כה רבות להשתמש בהן בהזדמנויות שונות – וזה היה שילוב הזדמנויות מוצלח. אבל אחרי חיפוש ברשת, הבנתי שאיהנה מעיצוב קלפים כאלה בעצמי והם גם יתאימו לי יותר והמחיר יהיה אפילו זול יותר.

אז הנה, תהני גם את!

ליהנות משלי

במהלך הכנת הקלפים עלה בי קול חזק ומחזק: תיהני משלך. התמונות נבחרו לפי מה שהניד אצלי עפעף בלב, לפי מה שהתחבר לדברים שהכרתי. לדוגמא: תמונות של נופי ירושלים העתיקה, שם גדלתי, נבחרו שוב ושוב.

ליהנות משלי זו עבודת חיים שאני מאחלת לעצמי השנה. ליהנות מהשכן הקרוב (וגם מהאח, כי ליבו קרוב), ליהנות מהשהות המשותפת הצפופה עם המשפחה שלי שהתרגלנו אליה לאורך שנת הקורונה הזאת, ובעיקר ליהנות ממי שאני בלי לנסות להשתנות ולשנות כל הזמן.

וגם זה איחול שאני שולחת לך עם הקלפים: תיהני משלך!

הנה התמונות מחולקות בחמישה קישורים, שבכל אחד מהם חמישה עשר צמדי תמונות. סך הכול מאה וחמישים קלפים:

וגם – רעיונות לפעילות עם הקלפים ויצירת מסמך כוונות בעזרת הקלפים

איך להדפיס? אחרי הורדה של הקלפים, ניתן להעביר אותן לקובץ אחסון, כמו דיסק און קי, ולפתח אותן בכל חנות או מקום שמפתח תמונות. (לי זה עלה שקל לתמונה וסך הכול שבעים וחמישה שקלים בלבד!) לאחר ההדפסה, אפשר להפריד בין צמדי התמונות בעזרת מספריים או מכשיר גיליוטינה לחיתוך מדוייק יותר.

מוזמנת לפנות אלי בטופס הזה אם את מסתבכת…💛